You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Літні кваліфікаційні турніри

Літні канікули вихованці МЦДЮТ розпочали за шаховими дошками в боротьбі за нові шахові розряди.

2 червня відбувся турнір для шахістів-безрозрядників. Перемогу в турнірі здобула Попович Аліна, друге місце у Деркача Андрія, а третє – Пищальник Владислав. Серед дівчат золоту медаль виборола Шумейко Анна, друге місце у Цимрикович Валерії, а третє – Попович Тімеа.

Турнірне становище

3 червня відбувся турнір для шахістів 4 розряду. Перемогу в турнірі здобув Рахманчик Богдан, друге місце у Токара Артема, а третє – Іваніга Степан. Серед дівчат золоту медаль виборола Болдіжар Андріана, друге місце у Галянт Ольги, а третє – Єрьоміна Анастасія.

4-6 червня відбувся турнір для шахістів 1-3 розрядів. Перемогу в турнірі здобув Семагін Володимир, друге місце у Кучінки Михайла, а третє – Болдіжар Олександр. Перше серед дівчат – Павловська Любов, друге місце – Маслей Марія, третє  місце – Болдіжар Андріана.

Переможці та призери нагородженні медалями Управління освіти, культурти, молоді та спорту.