You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

“Різдвяне Мукачево – 2020”

XIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ “РІЗДВЯНЕ МУКАЧЕВО 2020”

120 ШАХІСТІВ З 17 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ, 1 МС ТА 14 КМС, 105 ШАХІСТІВ-РОЗРЯДНИКІВ ВПРОДОВЖ 9 ТУРІВ БОРОЛИСЬ ЗА НАГОРОДИ.

У МІСТІ НАД ЛАТОРИЦЕЮ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ШАХОВОГО ФЕСТИВАЛЮ “РІЗДВЯНЕ МУКАЧЕВО”. ПРОТЯГОМ 5 ДНІВ 120 ШАХІСТІВ БОРОЛИСЬ ЗА МЕДАЛІ ТА НАГОРОДИ.

МІСЦЯ РОЗТАШУВАЛИСЬ НАСТУПНИМ ЧИНОМ:

1 МІСЦЕ, ПРИДУН АНДРІЙ, ЛЬВІВСЬКА
2 МІСЦЕ, ПЕТРОВСЬКИЙ ВАДИМ, МУКАЧЕВО
3 МІСЦЕ, КЕЛЕБЕРДА ТИМУР, ЛЬВІВСЬКА
4 МІСЦЕ, КУЧЕР КОСТЯНТИН, ВОЛИНСЬКА
5 МІСЦЕ, ГРИШКО ВІТАЛІЙ, ЧЕРНІГІВСЬКА
1 М. ЮНАКИ U8, БАНІНА КАТЕРИНА, ВІННИЦЬКА
2 М. ЮНАКИ U8, ВЕЛУЛАЄВА АМІНА, КИЇВ
3 М. ЮНАКИ U8, АНДЕРСОН ВІКТОР, КИЇВ
1 М. ЮНАКИ U10, СУХАН ОЛЕГ, МУКАЧЕВО
2 М. ЮНАКИ U10, СМІРНОВ МАКСИМ, ХМЕЛЬНИЦЬКА
3 М. ЮНАКИ U10, БУБЕЛО МИКОЛА, ВІННИЦЬКА
1 М. ЮНАКИ U12, ГУРКОВСЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ, УЖГОРОД
2 М. ЮНАКИ U12, ШЕВЧУК ЮРІЙ, ОДЕСЬКА
3 М. ЮНАКИ U12, ВАСИНДА ОЛЕКСАНДР, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
1 М. ЮНАКИ U14, БІЛЕЦЬКИЙ ДМИТРО, ЛЬВІВСЬКА
2 М. ЮНАКИ U14, ТРУШКО АНДРІЙ, КИЇВСЬКА
3 М. ЮНАКИ U14, ФЕДАК ІГОР, ЛЬВІВСЬКА
1 М. ДІВЧАТА ДО U10, КОРОЛЬЧУК ВЛАДИСЛАВА, ХМЕЛЬНИЦЬКА
2 М. ДІВЧАТА ДО U10, МІХЄЄВА МАРГАРИТА, ХМЕЛЬНИЦЬКА
3 М. ДІВЧАТА ДО U10, КАНІЩУК ЄЛЗАВЕТТА, ХМЕЛЬНИЦЬКА
1 М. ДІВЧАТА ДО U12, ПІДДУБНА БОЖЕНА, КИЇВ
2 М. ДІВЧАТА ДО U12, ГАБОР МАРІЯ, УЖГОРОД
3 М. ДІВЧАТА ДО U12, ТИМЧИШИН ІРИНА, ЛЬВІВСЬКА
1 М. ДІВЧАТА ДО U16 ІВАНИЦЬКА ЛЮДМИЛА, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
2 М. ДІВЧАТА ДО U16, ІВАНИЦЬКА СОФІЯ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
3 М. ДІВЧАТА ДО U16, КРАВЕЦЬ ЮЛІЯ, ЛЬВІВСЬКА
1 М. СЕРЕД МУКАЧІВЦІВ, КУЧІНКА МИХАЙЛО
2 М. СЕРЕД МУКАЧІВЦІВ, СЕМАГІН ВОЛОДИМИР
3 М. СЕРЕД МУКАЧІВЦІВ, МОРОН ВІКТОР

10 СІЧНЯ – В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ “РІЗДВЯНЕ МУКАЧЕВО 2020” ВІДБУВСЯ БЛІЦ-ТУРНІР.

УЧАСТЬ У ТУРНІРІ ПРИЙНЯЛИ 61 ШАХІСТ.
НАЙБІЛЬШ ЦІКАВИМ ЕЛЕМЕНТОМ ТУРНІРУ БУЛО – ВМІННЯ ЮНИХ УЧАСНИКІВ ПОЧИНАТИ ПАРТІЮ ДРУЖНІМ ВІДЛІКОМ ЧАСУ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ, ТОЖ КОЖЕН ТУР ПОЧИНАВСЯ ТОЧНО ПО ГРАФІКУ.

1 МІСЦЕ, ВАДИМ ПЕТРОВСЬКИЙ, МУКАЧЕВО
2 МІСЦЕ, АНДРІЙ ПРИДУН, ЛЬВІВСЬКА
3 МІСЦЕ, АРТЕМ МАТВЕЄВ, МИКОЛАЇВСЬКА
1 М. ЮНАКИ U10, МИКОЛА БУБЕЛО, ВІННИЦЯ
2 М. ЮНАКИ U10, РАДОМИР ПИЛИПЕНКО, КИЇВ
3 М. ЮНАКИ U10, МАКСИМ СМІРНОВ, ХМЕЛЬНИЦЬКА
1 М. ЮНАКИ U12, АНДРІЙ ДУДКО, ХМЕЛЬНИЦЬКА
2 М. ЮНАКИ U12, ЄГОР ОЛІЙНИК, ОДЕСЬКА
3 М. ЮНАКИ U12, ОЛЕКСАНДР ХАЙРУЛІН, ЛЬВІВСЬКА
1 М. ЮНАКИ U14, АНДРІЙ ТРУШКО, КИЇВ
2 М. ЮНАКИ U14, ВАЛЕНТИН ПРОКОФЄВ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
3 М. ЮНАКИ U14, ІГОР ФЕДАК, ЛЬВІВСЬКА
1 М. ДІВЧАТА, ЛЮДМИЛА ІВАНИЦЬКА, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
2 М. ДІВЧАТА, СОФІЯ ІВАНИЦЬКА, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
3 М. ДІВЧАТА, МИРОСЛАВА МІХЕЄВА, ХМЕЛЬНИЦЬКА.

Загальні результати

Поділитися сторінкою

СДІКУЙТЕ ЗА НАМИ
ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС